Knauf insulation

Produkty Knauf Insulation z minerální vlny vyráběné pomocí ECOSE Technology vypadají i působí na dotyk příjemněji než izolace, s nimiž jste se měli možnost dosud seznámit. ECOSE Technology je revoluční, zcela nová technologie přírodního pojiva neobsahujícího formaldehyd a postavená na rychle se obnovujícím organickém materiálu namísto na chemikáliích vyrobených z ropy. ECOSE Technology je výsledkem 5-ti letého výzkumu a vývoje a je naplněním vize nabízet stále dokonalejší produkty, příjemnější na dotyk, s výrazně hnědou barvou. Tato přirozeně hnědá barva symbolizuje vyšší úroveň udržitelnosti.

Knauf Insulation sleduje trendy v ochraně životního prostředí a reaguje na rostoucí poptávku po ekologických materiálech bez formaldehydu, přičemž staví na skvělých vlastnostech minerální vlny. Nová přírodní minerální izolace Knauf Insulation neobsahuje formaldehyd, ani umělá barviva.

Nová minerální izolace má přírodní hnědou barvu, je příjemnější na dotyk a zachovává tepelné, akustické a protipožární vlastnosti, na které jste byli zvyklí u běžné minerální izolace. Produkty Knauf Insulation s ECOSEtechnologií Technology jsou minimálně stejně dobré jako tradiční izolace ... PŘIROZENĚ!

Minerální izolace společnosti Knauf Insulation se vyrábí z přirozeně se vyskytujících a/nebo recyklovaných materiálů při použití pojiva na organickém základě, jež neobsahuje formaldehyd, fenoly, akryláty ani umělá barviva či bělidla.

Důvěřujeme stále lepším vlastnostem minerální izolace. Přirozeně hnědou barvu nové minerální izolace s ECOSE Technology ještě více zvýrazní nový transparentní obal.

 

Okapy
Latě
Onduline
Hydroizolační folie
Vlnitý plech