Tepelné izolace

V naší nabídce naleznete široké portfolio tepelných izolací z pokročilých materiálů – kamenná vlna a skelná vata. Nabízíme produkty společností Rockwool, URSA, KnaufInsulation.Hofatex

Hofatex je přírodní materiál z dřevního vlákna s mnoha přednostmi. Dá se zpracovávat svépomocí, upevňuje se pouze mechanicky, rychle a jednoduše se montuje, propouští vodní páru, má výborné zvukově izolační a akumulační vlastnosti. Výrobek je zcela ekologický a všechny výrobky jsou zařazeny do programu Zelená úsporám. Materiál na poptávku, dodání do 5 pracovních dní.

detail výrobce Hofatex ››


Knauf insulation

Produkty Knauf Insulation z minerální vlny vyráběné pomocí ECOSE Technology vypadají i působí na dotyk příjemněji než izolace, s nimiž jste se měli možnost dosud seznámit. ECOSE Technology je revoluční, zcela nová technologie přírodního pojiva neobsahujícího formaldehyd a postavená na rychle se obnovujícím organickém materiálu namísto na chemikáliích vyrobených z ropy. ECOSE Technology je výsledkem 5-ti letého výzkumu a vývoje a je naplněním vize nabízet stále dokonalejší produkty, příjemnější na dotyk, s výrazně hnědou barvou.

detail výrobce Knauf insulation ››


Rockwool

Společnost Rockwool v České republice je součástí mezinárodního koncernu Rockwool International, který je největším světovým výrobcem tepelných, zvukových a protipožárních izolací z kamenné vlny. Koncern byl založen v roce 1937 v Dánsku. Jeho dnešním sídlem je dánské městečko Hedehusene, kde se také nachází výzkumná a vývojová základna. Společnost Rockwool, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001:2001 za systém managementu jakosti a ISO 14001:2004 za systém environmentálního managementu pro vývoj, výrobu a prodej izolačních výrobků a služeb na bázi kamenné vlny.

detail výrobce Rockwool ››
Plechy pro klempíře
Střechy skladem
Vlnitý plech
Onduline
Latě