Stroje a nářadí

Pro usnadnění vaší práce vám nabízíme množství dokonalých pomocníků, které ušetří váš čas. Vybírat můžete z katalogů firem Freund, Schlebach, Paslode, Geda a dalších. Nějoblíbenější stroje a nářadí pro pokrývače a klempíře můžete také vyzkoušet prostřednictvím našich služeb Dílna&Půjčovna.BOSCH

BOSCH - logo

Bosch je přední dodavatel elektrického ručního nářadí pro profesionály. DACHPARK nabízí především modrou řadu (profesionální) elektrického nářadí, které je určené řemeslníkům a které možné vystavit celodenní zátěži v provozu. Kromě prodeje zajišťujeme také širokou nabídku příslušenství a samozřejmostí je také servis.

detail výrobce BOSCH ››


FREUND

FREUND - logo

Německá společnost FREUND je celosvětově uznávaná firma, jejíž založení se datuje již do roku 1844. Dlouholetá zkušenost s výrobou rozmanitých druhů nářadí na střechy a fasády splňuje i ty nejvyšší požadavky řemeslníků.

V sortimentu nářadí FREUND naleznete všechny druhy pracovních pomůcek pro tesaře, stavební klempíře a  zedníky, stejně jako nářadí pro suché stavby.

detail výrobce FREUND ››


GEDA

GEDA - logo

Vyrábí kvalitní výtahy a shozy.

detail výrobce GEDA ››


Schlebach

Schlebach - logo

Tyto stroje mají na našem trhu již poměrně dlouhou historii, protože se sem dovážely již od sedmdesátých let (především jednoduchý ohraňovací stroj a falcovačka FK1). Dodnes se čas od času s některými těmito starými kousky můžeme na stavbách potkat, což dokumentuje opravdu obdivuhodnou kvalitu a preciznost, s jakou jsou vyráběny.

Nicméně doba samozřejmě pokročila a nyní je nabídka strojového vybavení Schlebach pro klempířské firmy podstatně širší, přesvědčit se o tom můžete v našem katalogu.

detail výrobce Schlebach ››
Plechy pro klempíře
Trapézový plech
Shozy
Hydroizolační folie
Okapy