Střešní tašky prodáváme již od roku 1999

Prodejna střešních krytiny DACHPARK

Firma DaCH cz.,s.r.o. vznikla 3. února 1999 zápisem do obchodního rejstříku jako dceřiná společnost dvou velkých prodejců střešních materiálů: První chodské stavební společnosti, spol. s r.o. se sídlem v Klenčí pod Čerchovem a firmy Dachdecker spol. s r.o. se sídlem v Dolním Rychnově. Obě zakladatelské firmy působí na trhu již od roku 1991 a získaly si známost nejen v oboru ale i přední postavení v prodeji střešních materiálů v rámci celé ČR. Jako sídlo nově vzniklé firmy byl zvolen Dolní Rychnov u Sokolova a pro prodejní sklad byly zakoupeny prostory v obci Pučery, cca 7 km jižně od Kolína. Již od prvních okamžiků je sklad zaměřen na specializovaný prodej střešních materiálů realizačním firmám. Našim cílem je tedy aktivní oboustranná spolupráce s pokrývači, klempíři, tesaři a izolatéry. Z tohoto důvodu jsou zaměstnanci pravidelně odborně proškolováni a již od počátku je kladen důraz na kvalitu služeb poskytovaným realizačním firmám.

Vlastní prodej byl zahájen v květnu 1999 se třemi zaměstnanci. Již od počátku začala firma DaCH cz. aktivně působit v regionech Kolín, Kutná Hora a Čáslav a postupně získávala své stálé zákazníky,kteří oceňují především nabízené služby. Jedná se hlavně o technické poradenství, zpracování cenových nabídek i v několika variantách, zajištění kompletních ucelených dodávek v předem sjednaném termínu, zajištění dopravy autem s hydraulickou rukou, organizování odborných přednášek, seminářů a školení ve spolupráci s výrobci střešních materiálů i zajištění náročnějšího poradenství přímo na stavbě za přítomnosti technických zástupců výrobce. Zákazníkům je rovněž nabízen tzv. poprodejní servis a tím je zpětný nákup vratných obalů, pro stálé partnery je zde i možnost zpětného odkupu přebytečného materiálu. S kvalitními službami spojený nárůst spokojených zákazníků se přímo odráží i v dosahovaných výborných obchodních výsledcích. Abychom udrželi standard služeb, rozšířili jsme náš tým v DaCHu až na stávajících devět zaměstnanců.

Postupné rozšíření sortimentu vyústilo v nutnost zajistit i odpovídající uskladnění materiálů,které musí být v odpovídajících skladovacích prostorách. Rovněž nedostatečné prodejní zázemí bylo zapotřebí změnit. Z tohoto důvodu vedení společnosti rozhodlo postupně o výstavbě malé skladovací haly s prostory pro skladníky a sociálním zařízením (realizace 2001), zvětšení kancelářských prostor a zpevnění ploch asfaltovým povrchem (2003) a výstavbě haly s kapacitou 800 paletových míst (2007) . Těmito investicemi však stavební aktivity společnosti nekončí – máme stavební povolení na další dvě haly a v roce 2007 byl areál rozšířen o další sklad a administrativní budovu.

Na základě marketingových výzkumů jsme v roce 2007 přistoupili k tomu, že jsme se rozhodli zavést pro naši činnost novou obchodní značku DACHPARK, která nás má odlišit od dosavadního způsobu prodeje. Nově zavádíme rozšířenou paletu služeb, výrazně posilujeme oblast půjčovny a hlavně zřizujeme klempířskou dílnu, která by měla uspokojit každého řemeslníka. Značka DACHPARK má jednoznačnou ambici se stát synonymem pro kvalitní služby pro řemeslníky, kteří pracují v oblasti realizace střech.

V roku 2010 otevřel DACHPARK svojí novou pobočku v Pardubicích - na bývalém vojenském letišti ve Starém Máteřově. Pobočku v raketovém nástupu zbrzdila až krize v roce 2012, která se podepsala snad na všech oblastech obchodu v České republice. I přes tuto skutečnost se DACHPARK Pardubice v silné konkurenci místních firem neztratil, nabízel vysoký standard služeb i materiálů, fungovala zde klempířská dílna a půjčovna úplně stejně jako v Pučerech. Pobočka si za tři roky působení vybudovala silnou pozici na trhu a získala na svojí stranu řadu řemeslníků a firem z řad pokrývačů a klempířů. V roce 2013 ale nastal další zlom, kde se rozhodlo o přestěhování pobočky na jiné strategické místo a to do obce Valy. Valy jsou na půlcestě mezi Přeloučí a Pardubicemi a námi vybrané prostory se nachází ideálně u hlavní silnice a všichni místní je zaručeně znají, protože se zde konají proslavené valské trhy. V březnu 2014 nastalo tedy velké stěhování a 1.4.2014 jsme otevřeli pobočku ve Valech, přejmenovaly ji z pobočky Pardubice na pobočku Přelouč, rozšířili nabízený sortiment a posílili i tým pobočky o další lidi.

Pro všechny zákazníky firmy DaCH připravujeme specializovaný časopis DACHrevue, kde se můžete seznámit s mnoha podnětnými články o naší „střechařské“ branži.

Tvrzení, že firma DaCH cz, s.r.o. si našla své místo na trhu se střešními materiály mezi specializovanými prodejci, je podle závěrů odborných průzkumů pravdivé. Přijďte se proto o kvalitě jejích služeb přesvědčit i Vy, navštivte náš prodejní sklad a poznejte, co je to DACHPARK. Těšíme se na Vás.

Plechy pro klempíře
Shozy
Střechy skladem
Okapy
Hřebíkovačka