Střešní okna

Střešní okna významně ovlivňují estetické, ale i energetické a ekonomické parametry Vašeho podkroví. Důležité je proto zvolit takové střešní okno, které bude nejlépe vyhovovat zamýšleným záměrům a potřebám.Fenestra

Fenestra - logo

Fenestra nabízí široký sortiment, kompletní systém, vynikající poměr kvality a ceny. Garantuje krátké dodací lhůty, dopravu po celém území ČR zdarma, rychlý záruční a pozáruční servis.

Vyrábí 3 řady střešních oken - výrobní řadu Optimal, Excellent a Thermical. Řada Optimal nabízí okna kyvného provedení a řady Excellent a Thermical, které mají navíc větrací klapku, jsou vyráběny v kyvném a výklopně kyvném provedení.

detail výrobce Fenestra ››


RoofLite

RoofLite - logo

Rooflite nabízí 6 základních velikostí, které jsou nejčastěji používanými velikostmi v Evropě. Okna jsou vyrobena z vybrané severské borovice, lamelovaná pro pevnost a jsou opatřena nátěrem fugicidními přípravky, které zajišťují dlouhodobu životnost. Mají 100% vodotěsné řešení a nekonečné možnosti zastiňovacích doplňků. OKna RoofLITE jsou vyráběna v rámci stejného koncernu jako světoznámý Velux a jde o výrobek ekonomické třídy vyznačující se vynikajícím poměrem cena/výkon.

detail výrobce RoofLite ››


Roto

Roto - logo

Firmu Roto-Frank založil v roce 1935 technik a vynálezce Wilhelm Frank ve Stuttgartu. V současnosti disponuje výrobními závody a obchodními pobočkami po celém světě. Od Japonska po Nový Zéland, od USA po Francii. Vyrábí stavební elementy – střešní okna, solární systémy, půdní schody, jakož i stavební kování pro okna a dveře v nejvyšší kvalitě. V oblasti výroby střešních oken a stavebního kování je předním evropským, respektive světovým výrobcem.

detail výrobce Roto ››


Velux

Velux - logo

Firma VELUX je výrobce střešních oken s více než šedesátiletou tradicí. Přestože prodává své výrobky po celém světě, jejich podnikání je založeno především na dobré znalosti místních podmínek. Společnost VELUX byla v České republice založena v roce 1990 a od té doby je také na českém trhu k dispozici široké spektrum jejich výrobků.

detail výrobce Velux ››
Onduline
Střechy skladem
Okapy
Shozy
Hydroizolační folie