Vyměňte staré střešní okno za nové - plastové!

Po zveřejnění akce největšího výrobce střešních oken přichází s odpovědí i firma ROTO, která se na českém trhu prosadila především právě díky svým bezúdržbovým plastovým střešním oknům.

Akce je postavena podobně jako kampaň Velux, o které jsme Vás informovali v novince ze dne 12. 5. ROTO bude investory k výměně starých střešních oken motivovat speciální slevou 10% až do konce srpna.

Na tomto obrázku vidíte, jak dopadla velká řada starších střešních oken – protože například před deseti lety ještě nebyla technologie výroby střešních oken zdaleka tam co dnes, kvůli nižší hodnotě tepelného odporu docházelo velmi často na okně k vytváření kondezátu. Ten stéká na spodní rám okna, kde postupně může dojít k porušení laku a výskytu plísní.

Roto nyní nabízí každému, kdo se rozhodne jakákoli stará střešní okna vyměnit za nová plastová střešní okna Roto, speciální slevu 10%. Podmínkou je vyplnění níže přiloženého kupónu – ten za Vás pošleme firmě ROTO a slevu přiznáme rovnou my do faktury pro Vás (kupón mohou vyplnit jak montážní firmy, tak investor – podle toho, kdo u nás nová střešní okna kupuje).

Související stránky: 
Roto
Související stránky: 
Střešní okna
Ochrana dřeva
Pálené tašky
Trapézový plech
Hydroizolační folie
Střešní tašky