Výměna starých střešních oken nyní s akční dodatečnou slevou 10 %!

Velux až do 31. října nabízí spotřebitelům slevu 10 % na nově koupená střešní okna  pro výměnu střešních oken nikdy nebyl lepší čas.

Aktuální projekt Veluxu není ale pouze o finanční motivaci. Jde především o to vyvrátit pochybnosti o složitosti a časové náročnosti výměny starých střešních oken. Jak typický potenciální zákazník přemýšlí?

„Výměna střešních oken je složitá a časově náročná, jedno okno stačí na celý život, moderní okna jsou příliš drahá“.

OMYL!

V optimálním případě výměna okna netrvá déle než hodinu, současná okna mají lepší technické a energetické parametry a investované peníze se vrátí na úspoře energií. Střešní okna VELUX jsou v prodeji již několik desítek let a za tuto dobu se jejich technologický vývoj posunul kupředu. Jen pro porovnání : součinitel prostupu tepla U celého okna se před 15 lety pohyboval v rozmezí 2,5–2,8 W/m2.K, zatímco u současných oken je uvedená hodnota od 1,4 W/m2.K.

A ještě jako bonus nyní navíc zákazníkovi VELUX nabízí cenové zvýhodnění formou 10 % slevy na každé vyměněné střešní okno. Jak na to? Zákazník, který u nás v období od 1. 5. do 31. 10. 2010 zakoupí střešní okna VELUX na výměnu za stará střešní okna jakéhokoli typu (to platí i pro nákup přes realizační firmu), získá od firmy VELUX 10 % slevu z konečné ceny střešního okna/oken, která bude uvedena na jeho dokladu o zakoupení. Podrobnosti naleznete v níže přiloženém kupónu pro uplatnění slevy.

Technická poznámka – pokud bude nová střešní okna koncovému zákazníkovi fakturovat pokrývač, vyplatí se, pokud to bude pouze jednou položkou i s prací dohromady – pokud by totiž na faktuře byla uvedená nákupní cena okna s nějakou slevou, dostane zákazník  zpětně pouze 10% z ceny po slevě. V opačném případě je to 10 % z ceníkové ceny.

VELUX pro výměnu starých střešních oken vyvinul i speciální lemování, při jehož použití lze střešní okna vyměnit bez jakéhokoli zásahu do interiéru (ostění). Více technických informací a podpůrných argumentů (proč je tato akce zajímavá pro koncové zákazníky i pro pokrývače) najdete ve druhé příloze.

Bližší vysvětlení Vám rádi poskytneme na našich pobočkách, případně Vám můžeme i zprostředkovat jednání s regionálním zástupcem firmy VELUX. Neváhejte se nás zeptat!

Související stránky: 
Velux
Související stránky: 
Střešní okna
Hydroizolační folie
Trapézový plech
Vlnitý plech
Shozy
Střešní tašky