Střecha BRAMAC nanečisto

Bramac přichází s převratnou novinkou – možností vizualizace nové střechy na fotografii vašeho domu.

Navíc můžete využít nové služby společnosti BRAMAC, která ulehčí vaše rozhodování a dá vám větší jistotu pro vaši volbu. Můžete si prohlédnout, jak bude vašemu domu nová střecha slušet.

A jak postupovat? Na stránce BRAMAC vyplňte krátký formulář s údaji potřebnými ke zpracování, připojíte fotografii objektu se stávající střechou a zpět dostanete obrázek, kde bude zobrazena nová střecha dle vaší volby barvy i modelu střešních tašek včetně např. střešních oken, stoupacích plošin či solárních kolektorů.

  • ZDARMA získáte dvě varianty vaší střechy v barvě a modelu podle vašeho výběru
  • ve formě zpoplatněné SMS zprávy můžete navíc získat více variant barev a modelů střechy v kombinaci s různými barvami fasády.

Rozhodnete-li se následně pro koupi střechy Bramac, bude vám celý poplatek za zpracování všech variant odečten z ceny faktury za materiál.

Kolikrát v životě kupujete střechu? Jednou... možná dvakrát. Většinou je to opravdu rozhodnutí na celý život. A pro tak zásadní rozhodnutí se vyplatí využít všechny dostupné informace. S Bramacem opravdu nemusíte kupovat zajíce v pytli!

Související stránky: 
Bramac
Latě
Onduline
Hydroizolační folie
Trapézový plech
Pálené tašky