Snížení ceníkových cen Lindab

Plechové střechy a okapy Lindab jsou od 1.3. za výrazně nižší ceníkové ceny!
V ceníku Lindab se od 1.3. objevuje poměrně výrazné zlevnění. U některých prvků se skutečně cena dostupná na trhu zlepší, u některých jde bohužel jenom o optickou úpravu. S tímto krokem jsou totiž Lindabem upraveny i nákupní slevy a tak například u hnědých okapů dimenze 150/100 (nejprodávanější varianta okapů) je naše nákupní cena (a tudíž i cena, kterou jsme schopni poskytovat našim zákazníkům) v podstatě pořád stejná.

Rychlé zhodnocení změn, které nový ceník Lindab přinesl:

Dobrou zprávou je nový ceník pro ty, kdo si vybrali metalické odstíny okapů Lindab Rainline. V novém ceníku už jsou u okapů jenom dvě pásma cen - základem je hnědá barva a všechny další odstíny jsou sjednoceny v ceně zhruba o 5% vyšší (dříve byly metalické odstíny o dost dražší).

Rovinné plechy - nejprodávanější typy tabulí a svitků poklesly v netto ceně pouze mírně, k výraznému efektivnímu poklesu ceny došlo u nestandardních typů.

V cenách krytin dochází k mírnému zlepšení, nicméně cena se většinou stejně vyjednává pro každou konkrétní střechu zvlášť - nechte si od nás proto vždy připravit individuální nabídku.

 

Onduline
Plechy pro klempíře
Shozy
Hydroizolační folie
Střešní tašky