Slavnostní otevření nové budovy prodejny v Pučerech

Névá prodejna střešních krytiny DACHPARK

Zákazníci i zaměstnanci naší pobočky Dachpark v Pučerech se nyní mohou těšit z daleko příjemnějšího prostředí.

V pátek 26. listopadu se sešli zástupci našich nejvýznamnějších dodavatelů v Pučerech u Kolína, aby svou přítomností vdechli slavnostní punc otevření nové prodejny.

Po mnoha letech fungování prodejny v "provizorních" prostorách tvořených sestavou stavebních buněk se tak tým naší úspěšné pobočky v Pučerech a  jejich zákazníci dočkali zaslouženého zlepšení. V nové jednopatrové budově o rozměrech 10×24 metrů vytvořené systémem SBS Lindab vznikla impozantní nová vzorkovna, kanceláře a kompletní zázemí pro prodejní tým i zákazníky.

Našim partnerům jsme při slavnostním otevření připoměli histori i strategii Dachparku a pak jsme u malého občerstvení  společně diskutovali o nových zajímavých službách a akčních slevách, které bychom mohli našim místním zákazníkům nabídnout.

Všem, kdo přijeli, děkujeme za spoluúčast na přátelské atmosféře, která k setkávání široké "střechařské rodiny" už tradičně patří.

Srdečně zveme všechny zákazníky, aby se sami přišli přesvědčit, že v regionu hezčí prodejnu střešních materiálů nebo zkušenější a příjemnější prodejní tým, než je v Pučerech, jen tak nenajdou.

 

Související stránky: 
Oslava desetiletého výročí
Průčelí prodejny
Vladimír Zábranský a Jaroslav Fabry
Prodejna střešních krytin z venku
Nové prostory prodejce střešní krytiny
Moderní vzorkovna
občerstvení
střešní okna vzorky
Latě
Trapézový plech
Hydroizolační folie
Plechy pro klempíře
Vlnitý plech