Proběhly Střechy Praha 2010

Máme za sebou další, již 12.ročník nejoblíbenější střechařské výstavy v Čechách. Co tentokrát přinesl?

Ve dnech 28.–30.ledna jsme již tradičně vystavovali na veletrhu Střechy Praha.

Několik fotografií z průběhu výstavy najdete níže v tomto článku. Nemáme zatím přesná data, nicméně přestože pocitově hodnotíme návštěvnost o něco slabší než v minulých letech (přičítáme to zčásti zvolnění stavebního trhu a z velké míry také nepříznivým povětrnostním podmínkám, které řadu návštěvníků ze vzdálenějších míst odradily), jsme s naší účastí na výstavě opět spokojeni. Prezentovali jsme zde několik novinek, z nichž zmíníme například následující:

  • betonovou střešní tašku Bramac Reviva (velkoformátová taška s vzhledem bobrovky)
  • modulové držáky fotovoltaických systémů ve tvarech pro krytiny KM BETA, Bramac AT Classic, Bramac Tegalit, bobrovka a další + systémové řešení prostupu střechou
  • stroje Schlebach nové řady (modrý dizajn)
  • exkluzivní střešní okno ROTO Designo
  • inovované ekonomické střešní okno Rooflite
  • 11 typizovaných pergol, CNC krovy a krovy z příhradových vazníků

Množství vystavovatelů nikterak nepokulhávalo za loňskými ročníky a na holešovickém výstavišti čekala na koncové i profi zákazníky velmi široká přehlídka novinek, výrobků a technologií z oblasti střech a solární energie. Letos poprvé zde totiž vedle výstavy Střechy Praha probíhala zároveň také výstava Solar Praha. Prestižní ocenění "Zlatá taška" za nejlepší přihlášený exponát získalo střešní okno Designo firmy ROTO. Řadu dalších informací o proběhlém ročníku výstavy Střechy Praha najdete na webu www.strechy-praha.cz.

Všem návštěníkům výstavy děkujeme za jejich zájem a budeme se těšit na další spolupráci.

Vlnitý plech
Trapézový plech
Střešní tašky
Hřebíkovačka
Střechy skladem