Nový ceník SATJAM a speciální akce.

Od pondělí 19.8.2013 je v platnosti nový ceník Satjam. Se změnami ceníku je tu pro Vás zároveň připravena akční nabídka na produkty Satjam, která platí až do konce října.
V novém ceníku zůstala většina cen zachována na původních hodnotách. Nejvýraznější změnou je sleva okapového systému Niagara o 15%.

Dále můžete využít akční slevu 25% (počítáno z ceníkových cen) pro žlaby Satjam Niagara v povrchové třídě Extra a v barevném provedení červené, hnědé a měděné.

Další akční nabídkou, která je pro Vás připravena je "výrobek ke střeše Satjam zdarma!". Tuto nabídku můžete využít spolu s akčními cenami krytin Satjam. Abyste získali produkt zdarma, musíte vše nahlásit a řešit ihned při objednávce.

A co můžete získat?

Střešní okno Aura AVX 700 78x118 => za minimální odběr 100m2 střešní krytiny* + hřebenáče + závětrné lišty + okapní plechy + šrouby + difuzní fólie + kompletní okapový systém
12bm žlabů Niagara 150 => za minimální odběr 100m2 střešní krytiny* + hřebenáče + závětrné lišty + okapní plechy + šrouby
1ks 75m2 difuzní fólie Satjamfol 135 => za minimální odběr 100m2 střešní krytiny* + hřebenáče + závětrné lišty + okapní plechy + šrouby
*Roof, Grande, Rapid, Arad nebo Bond

Na jednu zakázku lze uplatit pouze jeden výrobek zdarma. Na objednávky, které budou zatíženy požadavkem na výrobek zdarma, nebude možné poskytovat objektové slevy!

Akce platí do 31.10.2013 nebo do vyčerpání zásob.

 

Pálené tašky
Vlnitý plech
Střechy skladem
Trapézový plech
Ochrana dřeva