Asfaltové šindele Isola

Velice kvalitní a technicky dokonalá střešní krytina, která Vás svým vzhledem určitě oslovi!

Koncepce a složení asfaltových šindelů Isola jsou založeny na spojení odolného a přesto velmi elastického asfaltu z Venezuely a speciální nosné vložky ze skleněných vláken. Na spodní straně šindele je PE fólie, která zabraňuje slepení šindele s konstrukcí střechy a jemný silanový písek odolný proti vlhkosti a vodě. Pevné slepení šindelových plátů je zajištěno jedinečným systémem lepicích ploch.

Stejný přesah nezávislý na sklonu střechy.

Asfaltové šindele Isola se pokládají se stejným přesahem nezávislým na sklonu střechy od 15 ° do 85 ° sklonu střechy. To je možné pouze díky jedinečnému lepicímu systému. Výsledkem není pouze větší bezpečnost a vodotěsnost této střešní krytiny, ale i jednodušší a rychlejší pokládka a snadný výpočet spotřeby materiálu.

Bezpečná a dlouhá životnost.

Na šindele Isola tvar Skraa, Rett, Kuttet, Tyri, Karat, Skifer a Bobrovka je poskytována 15 letá záruka. Na základě dlouholetých zkušeností s výrobou šindelů je určeno, že životnost šindele je 30 a více let.

Barva podle přání.

24 různých kombinací tvarů a barev dělá z těchto šindelů jeden z nejrpužnějších systémů pro novou střechu. Také všechny doplňky mají stejný povrch ve stejných barvách a lze je tak harnonicky včlenit do plochy střechy.

Elegantní řešení.

Isola nabízí bezpečné řešení i pro zahajovací řadu u okapu, hřebeny a nároží. Zahajovací okapové prvky se v první řadě u okapu pokládají vedle sebe. Při pokrytí hřebene a nároží se pokládají přes sebe s 50% přesahem.

Doplňující sortiment Isola.

Ocelové střešní okapy Isola se vyrábí z pozinkované oceli s puralovou barvou a v 6 barevných odstínech. Promyšlenost v každém detailu. Originálním nápadem jsou vnitřní a vnější rohy s integrovanými spojkami s těsnicí pryží. Usnadňují montáž rohů a zajišťují jejich lepší spojení s okapním žlabem. Tyto a další prvky doplňují program střešních okapů Isola.

Více informací v přiloženém katalogu Asfaltových šindelů Isola.

Související stránky: 
Isola
Související stránky: 
Bitumenové
Shozy
Latě
Ochrana dřeva
Vlnitý plech
Onduline