Plechové

Ideální střešní krytina pro lehké střechy. Mezi jeho přednosti patří rychlá a jednoduchá montáž, vysoká variabilita barev a při správné montáži i dlouhá výdrž.Isola Powertekk

ISOLA POWERTEKK - Logo

Isola Powertekk je lehká a moderní ocelová střecha – moderní řešení se vzhledem klasické střešní tašky. Je odolná proti extrémnímu počasí, větru, barevnostním změnám a UV záření. Isola Powertekk zaručuje vysokou kvalitu, nabízí velký výběr barev a má dlouhou životnost.

detail výrobce Isola Powertekk ››


Lindab

LINDAB - logo

Lindab Topline je lehká střešní krytina vyráběná z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňuje veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytina je profilována do tvaru klasických střešních tašek a dává střeše dokonalý vzhled. Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajištúje vysoce estetický vzhled a zároveň chrání ocelové jádro proti korozi. Charakteristickou vlastností pro krytinu Lidab Topline je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba.

detail výrobce Lindab ››


Prefa

PREFA - logo

Prefa Aluminiumprodukte, s.r.o. vyrábí vysoce jakostní hliníkové střešní krytiny – falcovanou šablonu, falcovaný šindel a falcovanou tašku. Krytiny Prefa patří svou hmotností k nejlehčím a také nejstabilnějším materiálům. Prefa nabízí 10 standardních barev a rozsáhlé přislušenství, které Vám umožní pokrýt prakticky jakýkoli typ střechy. Výrobce poskytuje 40 letou záruku za jakost jím dodávaných materiálů.

detail výrobce Prefa ››


RUUKKI

Ruukki - logo

Všechny lehké střešní krytiny Ruukki jsou díky své dlouhé životnosti a nízké hmotnosti velmi často využívána při zastřešení šikmých či plochých střech. Jsou vyrobeny z kvalitní finské, žárově pozinkované oceli. Materiál je navíc opatřen speciání ochrannou vrstvou na bázi plastů, která zaručuje vysokou životnost při prakticky nulové údržbě. Díky těmto charakteristikám nezpůsobí voda, sníh, mech, listí či běžné znečištění žádné škody. Široký výběr barev rozšiřuje možnosti architektonického řešení střech s ohledem na případnou barevnost fasády.

detail výrobce RUUKKI ››


Satjam

SATJAM - logo

Firma Satjam, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

detail výrobce Satjam ››


VIKAM

VIKAM logo

Hlavní výrobní sortiment společnosti VIKAM PRAHA tvoří trapézové plechy a příslušenství. Profilové plechy jsou vyráběny z ocelového plechu, který je žárově poaluzinkován nebo pozinkován a polakován organickými barvami v odstínech RAL. Plechy se standardně dodávají v délkách 2–12m.

detail výrobce VIKAM ››
Shozy
Onduline
Latě
Pálené tašky
Ochrana dřeva