Pálené

Pálená taška se vyrábí z čistě přírodních materiálů a pálí se za vysokých teplot. Takto vyrobená taška je výborným tepelným izolantem, skvěle akumuluje a dýchá - pod krytinou se tedy nehromadí kondenzát ani se nevytváří plíseň. Jedinou nevýhodou je větší náročnost na konstrukci krovu. Sklon střechy musí být větší než 12°.Bramac keramické tašky

Keramické tašky Bramac

Od 1. března 2012 nabízí Bramac zákazníkům i keramické tašky. Na výběr je z šesti modelů. Opál je tradiční a všem dobře známá bobrovka. Model Granát (nabízen ve dvou rozměrech - Granát 11 a Granát 13) je určen zákazníkům kteří upřednostňují klasický vzhled střechy. Jednoduchost a decentní styl nabídne zase model Topaz 13. Jestliže si zákazník vybere Rubín 13, získá střešní krytinu s nadčasovou krásou a přírodním šarmem.

detail výrobce Bramac keramické tašky ››


Tondach

Tondach - logo

Tondach patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce pálených tašek a v České republice prakticky dominuje. Přírodní hliněné tašky šetří životní prostředí, zbarvení je přírodně čisté bez chemických přísad. Hlína má dlouhou životnost a vynikající odolnost vůči UV záření, kyselým dešťům, louhům (například proti ptačímu trusu) a má velmi vysokou mechanickou pevnost (tlak sněhu, krupobití), odolnost vůči vysokým teplotám a mrazu. Pálené tašky mají mnohostranné využití, jsou optimální pro jakékoli použití, pro všechny architektonické styly.

detail výrobce Tondach ››
Shozy
Střešní tašky
Okapy
Onduline
Vlnitý plech