BitumenovéIKO

IKO - logo

Belgická firma IKO patří mezi největší výrobce bitumenových šindelů, je členem skupiny IKO Group, která je největším světovým vývozcem těchto šindelů. Nabízí široký výběr typů, tvarů a barev oxidovaných a modifikovaných šindelů. Všechny šindele mají trvanlivou skelnou výstuž.

detail výrobce IKO ››


Isola

ISOLA - Logo

Již od roku 1954 vyvíjí a vyrábí firma Isola v Norsku asfaltové střešní šindele. Šindele jsou vhodné i do extrémních klimatických podmínek. Odpovídají všem požadavkům na snadnou pokládku, odolnost proti povětrnostním vlivům a estetické ztvárnění.

Na výběr je 6 tvarů a 11 barev.

detail výrobce Isola ››


Onduline

Ondluline - logo

Firma Onduline vyrábí od roku 1945 vlnitou bitumenovou desku z organických vláken sycených bitumenem v provedení 4 barev. Onduline je ideální pro transport, manipulaci a skladování a z hlediska technologie montáže je použitelný pro široké spektrum zákazníků. Onduline je vhodný pro hospodářské stavby, rekreační objekty i občanskou výstavbu. Oceníte užitné vlastnosti, nízkou cenu, velkou krycí plochu s malým prořezem odpadu.

detail výrobce Onduline ››


Tegola

TEGOLA - logo

Tegola nabízí široký sortiment asfaltových šindelů. Výrobky jsou schopny díky vynikajícím technickým vlastnostem a estetické hodnotě uspokojit nejrůznější architektonické požadavky a současně zaručují odolnost vůči atmosférickým vlivům, dlouhou životnost, minimální nároky na údržbu, snadnou a rychlou pokládku. Můžete si vybrat z 16 typů střešních šindelů ve více než 60 barevných variacích.

detail výrobce Tegola ››
Hřebíkovačka
Trapézový plech
Vlnitý plech
Ochrana dřeva
Pálené tašky