Betonové

Betonová krytina je populární pro snadnou pokládku, ucelený sortiment a pro snadnou opravu poruch. Oproti jiným krytinám má vyšší hmotnost, která má nemalý vliv na samotnou konstrukci, proto je nutný vyšší sklon střechy.Bramac

Bramac - logo

Betonová krytina je populární pro snadnou pokládku, ucelený sortiment a pro snadnou opravu poruch. Tvarově přesné střešní tašky BRAMAC zajišťují nejvyšší ochranu proti povětrnostním vlivům. Převážná většina tašek má novou povrchovou úpravu Protector, která zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost a ochranu před zašpiněním. Nyní BRAMAC zajišťuje záruku 30 + 15 let při použití originálního doplňkového sortimentu.

detail výrobce Bramac ››


KM Beta

KM BETA - logo

Tašky KM BETA spojují estetické požadavky s vysokou funkčností. Široká paleta barev dává možnost akcentovat architektonický ráz střechy i celé stavby. Široký sortiment doplňků umožňuje řešit i složitější architektonický projekt. Mírná změna profilu tašek KMB, starý a nový typ nelze kombinovat, více informací v souboru Střešní krytiny betonové.

detail výrobce KM Beta ››


MEDITERRAN

Mediterran logo

Výroba betonových střešních krytin Mediterran byla zahájena  v roce 2000 na Slovensku, v obci s bohatou průmyslovou tradicí. Základní materiál tašek - beton, je jako stavební materiál používán již tisíce let. Betonová směs se ukádá do šablon, konečný tvar tašky se pak vytváří lisováním. Tašky jsou barvené přidáním oxidové barvy do základního materiálu, na povrchu tašek se nachází homogenní ochranná vrstva, která způsobuje vodonepropustnost tašek. Kvalita střešních tašek odpovídá normě normy STN EN 490.

detail výrobce MEDITERRAN ››
Vlnitý plech
Plechy pro klempíře
Onduline
Střechy skladem
Hřebíkovačka